Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem - AFIRA

  Zadzwoń Tel. 790 515 530

  Dla wielu osób, chociażby większości pracowników budowy, kamizelki ostrzegawcze zwane również kamizelkami odblaskowymi, to nieodłączny, obowiązkowy element codziennego służbowego stroju. Dla rowerzystów i pieszych poruszających się poboczami dróg po zmroku to z kolei odzież dodatkowa, która pozwala im być widocznymi dla kierowców.

  Zazwyczaj kosztują kilka – kilkanaście złotych, ale w określonych okolicznościach pozwalają uniknąć nieszczęśliwego zdarzenia, chronią albo zwyczajnie ratują życie. Skuteczność kamizelek ostrzegawczych podkreślają kierowcy, eksperci przeprowadzający specjalistyczne testy oraz funkcjonariusze poszczególnych służb zajmujący się badaniem okoliczności wypadków. W wielu krajach są nieodłącznym elementem wyposażenia samochodów. U nas taki obowiązek ciąży jedynie na kierowcach przewożących materiały niebezpieczne. A przecież nawet drobna awaria, np. związana z wymianą koła podczas ciemnego, pochmurnego dnia może się skończyć nieszczęśliwie, jeśli naprawiający usterkę nie zostanie wcześniej zauważony przez kierujących przejeżdżającymi w pobliżu samochodami.

  Kamizelki ostrzegawcze sprawdzają się też wśród grup przedszkolnych, szkolnych i innych grup zorganizowanych, które przemieszczają się poboczami ruchliwych dróg lub wyruszają na wycieczki.

  Zarówno dla nich, jak i dla pracowników budowlanych ciekawym pomysłem może być oznaczenie odblaskowego elementu stroju logotypem, nazwą szkoły, przedszkola, firmy budowlanej itp. W naszej firmie w Lublinie możecie Państwo zamówić kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Dlaczego my?

 • Doświadczeni – 10 lat
 • Dokładni, rzetelni i terminowi
 • Elastyczni w negocjacjach
 • Kompleksowi w usługach
 • Konkurencyjni cenowo

glowna_real_zdj1glowna_zdj_wit2glowna_zdj_wit1glowna_zdj_wit2